خرید دامنه رنک دار با آتوریتی بالا

خرید دامنه رنک دار با آتوریتی بالا

هرکسی که قصد راه اندازی سایت اینترنتی را دارد ابتدا باید دامنه ثبت کند که همان آدرس اینترنتی سایت است .

حال فرقی ندارد که سایت شما فروشگاهی باشه یا شرکتی یا … هاست خریداری کنید و فایلای سایت رو توی هاست بارگزاری کنید تا سایت شما با دامنه موردنظرتون بالا بیاد .

بعد از این مراحل سایت شما بازدیدی نخواهد داشت و باید برای کسب بازدید بیشتر به نتایج اول گوگل برسید . گوگل هم بر حسب معیارهایی نظیر سئو و بک لینک سایت شما را در نتایج صفحه اول نشان میدهد .

یکی از معیارهای گوگل قدرت دامنه ای است که دارید . قدرت دامنه یا دامین آتوریتی و قدرت صفحات سایت یا پیج آتوریتی توسط سایت موز محاسبه میشود و این عدد مقداری بین عدد 0 تا 100 میباشد و 100 بیشترین مقدار یا قدرتمندترین سایت میباشد .

این رتبه هم توسط معیارهای دیگری توسط سایت موز به سایت شما داده میشود . به عنوان مثال تعداد لینک هایی که به سایت شما از سایر سایت ها داده میشود بستگی دارد و در صورتی که محتوای مناسب برای سایت منتشر کنید و بک لینک هایی مناسب و متناسب با استانداردهای بک لینگ گیری دریافت کنید رتبه سایت شما بالا میرود .

برخی از دامنه های قدیمی که چندین سال فعالیت کرده اند و سایتشون در اول گوگل هم بوده اکنون کار خود را متوقف کرده و دامنه هایشان را با قیمت های مختلفی فروخته اند . بنا بر قدرت دامنه هاشون قیمت هاشون نیز متفاوت بوده است .

کیمیا وب با در دست داشتن دامنه های قدیمی با اسامی رند و عالی با پیج آتوریتی و دامین آتوریتی بالای 30 ، 40 و 50 اقدام به عرضه دامنه های قدیمی و انتقال این دامنه ها به نام شما کرده است . فقط کافی است برای ثبت دامنه ملی یا ” ir ” مشخصه ایرنیک ( که در سایت nic.ir باید ثبت نام کنید و  شناسه کاربری بگیرید )خود را به ما داده و بعد از انجام معامله و توافق دامنه مورد نظرتون به اسم شما انتقال داده میشود .

برای خرید دامنه رنک دار  ، خرید دامنه قدیمی ، خرید دامنه رند و معنادار میتوانید به فروشگاه دامنه ما به آدرس زیر مراجعه کنید

فروشگاه دامنه

در صورتی که نیاز به دامنه های خاص داشتید یا نیاز به مشاوره و سوال داشتید با شماره 09149354371 تماس بگیرید

برای دریافت بروزترین دامنه های رنک دار و ثبت دامنه های رنک دار به کانال ما در تلگرام با ایدی kimyaweb@ مراجعه کنید . مشاوره های رایگان و پیشنهادات رایگان در مورد دامنه های رنک دار هرشب در این کانال منتشر میشود .

سافت کده